top of page

MINI LÉKÁRNIČKA NA DOVOLENOU

V létě často cestujeme a nemáme možnost sebou zabalit celou lékárničku. Proto je dobré u sebe mít produkty, které fungují jako multi produkt a nezaberou Vám moc místa.

Značka ActiMaris nabízí širokou škálu použití, a to není vše, produkty této značky nejsou nijak omezeny, takže perfektní volba pro těhotné a miminka.Horké letní dny a voda mohou způsobit opruzeniny na různých částech těla, také děti mají často opruzeniny ze zapařených plenek. Pro rychlou úlevu a hojení aplikujte ActiMaris Sensitiv roztok formou obkladu. Roztokem navlhčete např. na sterilní gázu. Aplikaci opakujte alespoň 2x denně, případně častěji dle potřeby.Léto přináší spoustu zábavy, koupání a sluníčka, ale ne vždy je vše tak růžové. Často vznikají záněty genitálií z koupališť (zarudnutí, výtok, svědění,...). ActiMaris vám může pomoci. Je účinný na mykotické a bakteriální záněty, genitální opary a podráždění. Rychle uleví od doprovázejících nepříjemných projevů. V případě izolovaných zánětlivých ložisek (jeden či dva opary) – aplikujte na ložiska ActiMaris Gel. V případě více ložisek, neohraničeného zánětu pochvy – použijte kombinaci ActiMaris Sensitiv roztok nebo 5x silnější ActiMaris Forte roztok (obklady, oplachy, výplachy) a ActiMaris Gel.


Koupaliště a také teplé vlhké počasí jde ruku v ruce s plísněmi a mykózy. Plíseň kůže je často doprovázena zarudnutím, svěděním, odlupováním kůže, rozpraskanou kůží a nebo puchýřky. ActiMaris je ověřený přípravek na kvasinky a plísně. Aplikujte ho na postiženou oblast v kombinaci roztoku a gelu. Doporučujeme silnější ActiMaris Forte roztok (obklady, oplachy) a ActiMaris gel. Aplikujte minimálně 2x denně, pokud můžete, klidně i častěji.

Boj s plísní může být někdy běh na delší trať. Doporučujeme s aplikací vytrvat. Pokud je to možné, odstraňujte plíseň z nehtů i mechanicky, aby mohl dorůstat nový zdravý nehet. Při odstraňování pozor na kontaminaci ostatních nehtů, pomůcky vždy pečlivě dezinfikujte.

Dovolená je také často doprovázena různým hmyzem, který nám může způsobit nepříjemnou bolest. Ať už včely, vosy nebo komáři zanechávají nepříjemná bodnutí, na to je vhodné použít ActiMaris Gel, též může být aplikován na alergickou vyrážku. Aplikaci můžete opakovat i několikrát denně.

Krásné letní počasí si také rádi zpříjemníme sportem nebo různými výlety. Co vše se, ale může stát? Zakopneme, máme nové boty a vzniknou nám puchýře a mnoho dalšího. Actimaris se Vám bude hodit na jakoukoliv ránu či odřeninu, kterou vyčistí a nastartuje hojení. Pomůže zahojit puchýře na rukou i na patách.


Neváhejte si u nás zakoupit produkty ActiMaris, které naleznete u nás v lékárně. Veškerý sortiment plně doporučujeme a máme vyzkoušen.


Krásné teplé letní dny Vám přeje,


Lékárna Masarova
Comments


bottom of page